ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Adele në Ugly Betty

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Adele në Ugly Betty Empty
MesazhTitulli: Adele në Ugly Betty   Adele në Ugly Betty Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 4:05 pm

Adele në Ugly Betty F.0416141838888_m

Këngëtarja britanike Adele do të debutojë si aktore me një rol komik në serialin televiziv "Ugly Betty".

Këngëtarja fituese e çmimit Grammy dëshiron të ndjekë hapat e Victoria Beckham dhe Naomi Campbell duke e luajtur vetveten në hit komedinë amerikane.

Adele do ta këndojë një këngë në episodin i cili do të shfaqet në SHBA muajin që vjen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://ks-forum.albanianforum.net
 
Adele në Ugly Betty
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: