ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Spears përgjegjëse për divorcin e Mel Gibson?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Spears përgjegjëse për divorcin e Mel Gibson? Empty
MesazhTitulli: Spears përgjegjëse për divorcin e Mel Gibson?   Spears përgjegjëse për divorcin e Mel Gibson? Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 4:05 pm

Spears përgjegjëse për divorcin e Mel Gibson? F.0416124209490_m

Tabloidi britanik Daily Mirror shkruan se Britney Spears ka qenë shkaktarja e problemeve martesore të aktorit Mel Gibson.

Gazeta shkruan se gjithçka kishte marrë teposhtën kur Gibson e kishte ftuar Spears t’i bashkohet atij dhe gruas në Costa Rica në vitin 2008.

“Mel e kishte ftuar Britney-n në pronën e tij, për t’i ofruar një vend për pushim. Ai po ashtu e nxori atë në darkë në Los Angeles. Por aluzioni dhe thashethemet arritën tek Robyn (gruaja e Mel). Ajo dëshironte të zgjidhje gjithçka, e që ishte divorci”, ka thënë burimi për gazetën.

Gibson zbuloi javën e kaluar se ai dhe Robyn, me të cilën ka qenë i martuar për po thuajse 28 vite, kishin aplikuar për divorc. Ajo pritet të marrë gjysmën e pasurisë së tij, që vlerësohet 900 milionë dollarë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://ks-forum.albanianforum.net
 
Spears përgjegjëse për divorcin e Mel Gibson?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: