ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Timberlake ndjehet me fat që ka takuar Biel

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Timberlake ndjehet me fat që ka takuar Biel Empty
MesazhTitulli: Timberlake ndjehet me fat që ka takuar Biel   Timberlake ndjehet me fat që ka takuar Biel Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 4:04 pm

Timberlake ndjehet me fat që ka takuar Biel F.0416123540268_m

Justin Timberlake thotë se ai ndjehet një djalosh me fat, pasi ka takuar një vajzë si Jessica Biel.

“Kam qenë shumë me fat që kam gjetur një femër dinamike dhe të dashuri si Jessica. Tash kuptoj se sa bukur është të kesh dikë kaq të jashtëzakonshëm me të cilin e ndan jetën”, ka thënë këngëtari.

“Ne bëjmë gjithçka që dëshirojmë. Ndonjëherë kapemi nga paparacët, por zakonisht arrijmë të gjejmë vende të qeta për të ngrënë dhe askush të mos na shqetësojë”, ka shtuar këngëtari.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://ks-forum.albanianforum.net
 
Timberlake ndjehet me fat që ka takuar Biel
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: VIP-
Kërce tek: