ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Panucci dëshiron të qëndrojë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Panucci dëshiron të qëndrojë Empty
MesazhTitulli: Panucci dëshiron të qëndrojë   Panucci dëshiron të qëndrojë Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 4:03 pm

Panucci dëshiron të qëndrojë F.0416154621822_m

Mbrojtësi veteran i Romës, Christian Panucci, u ka thënë tifozëve të skuadrës kryeqytetase se ai dëshiron të mbetet te Giallorossët.

Kontrata e Panuccit skadon në qershor dhe duket se klubi nuk dëshiron ta mbajë atë, si pasojë e sulmit verbal që bëri mbrojtësi ndaj klubit dhe trajnerit në janar për shkak të minutazhit të shkurtër të lojës.

“Së shpejti më skadon kontrata, mirëpo nëse varet nga unë, do të dëshiroja të qëndroj”, është citohet nga Romanews.eu, t'u ketë thënë tifozëve mbrojtësi italiani.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://ks-forum.albanianforum.net
 
Panucci dëshiron të qëndrojë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: