ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Interi nuk i refuzon €100m për Ibran

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Interi nuk i refuzon €100m për Ibran Empty
MesazhTitulli: Interi nuk i refuzon €100m për Ibran   Interi nuk i refuzon €100m për Ibran Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 4:03 pm

Interi nuk i refuzon €100m për Ibran F.0416153859291_m

Drejtori i Interit, Marco Tronchetti Provera, mendon se asnjëri nga drejtuesit zikaltër nuk do të ishte aq i guximshëm saqë ta refuzonte një ofertë prej 100 milionë eurosh për sulmuesin Zlatan Ibrahimovic.

“Ibrahimovici është një lojtar i madh. A do të largohej ai për 100 milionë euro? Kjo është një pyetje për Moratti, megjithatë mendoj se do të ishte vështirë për ta refuzuar një shumë të tillë parash”.

Zikaltrit të shtunën mbrëma ndeshen me ish-skuadrën e Ibras, Juventusin, dhe dëshirojnë ta përforcojnë edhe më shumë pozitën e parë në tabelë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://ks-forum.albanianforum.net
 
Interi nuk i refuzon €100m për Ibran
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: