ForumPortaliKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Wenger: Luajtëm një ndeshje të shkëlqyer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

Wenger: Luajtëm një ndeshje të shkëlqyer Empty
MesazhTitulli: Wenger: Luajtëm një ndeshje të shkëlqyer   Wenger: Luajtëm një ndeshje të shkëlqyer Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 4:01 pm

Wenger: Luajtëm një ndeshje të shkëlqyer F.0416130533461_m

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, është tepër i kënaqur nga futbollistët e tij, të cilët mbrëmë shënuan fitore bindëse prej 3-0 ndaj Villarrealit.

“Mendoj se luajtëm për të fituar. Ishte një ekip shumë ofensiv. Luajtëm shkëlqyeshëm kundër ekipit i cili mirë e mbante topin. Secilën herë e fitonim topin sërish, i shfrytëzonim pasimet dhe shpejtësinë dhe krijuam shumë probleme me këtë”, ka thënë Wenger pas ndeshjes së mbrëmshme.

“Jam i impresionuar me kualitetin e ndeshjes dhe me shpejtësinë. Kishim vetëbesim dhe kjo është meritë e progresit të ngadalshëm të cilin e kemi nga ndeshja në ndeshje në kampionat”, shton francezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://ks-forum.albanianforum.net
 
Wenger: Luajtëm një ndeshje të shkëlqyer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ..::| Entertaiment|::.. :: Sport-
Kërce tek: