ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BlendI here

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
BlendiI

avatar

Numri i postimeve : 55
Join date : 13/04/2009

MesazhTitulli: BlendI here   Mon Apr 13, 2009 2:09 pm

Name : Blendi
Surname: Dema
Age:13
Nickname: hazard
E-mail: hazard_mr@msn.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Getooa-R
Admin
avatar

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

MesazhTitulli: Re: BlendI here   Mon Apr 13, 2009 4:08 pm

Welcome man .Kalo mire ne ks--forum.tk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
BlendI here
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Liljana Hoxha: Si i futi në kurth Teuta Edi Ramën, dhe Ardian Klosin më ’90
» Blendi Fevziu: Cfare solli Levizja Dhjetori '90
» Blendi Fevziu e bën “për pesë pare” Ministren e Brendshme të Maqedonisë Janullovska!
» Intervista e Ismail Kadaresë, dhënë gazetarit Blendi Fevziu në emisionin ''Opinion'' në TV Klan
» Blendi Fevziu: Çfarë është 8 Dhjetori

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Introduce Yourself / Prezentimi ne Forum-
Kërce tek: