ForumPortaliCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rregullat e forumit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Getooa-R
Admin
Getooa-R

Numri i postimeve : 99
Join date : 11/04/2009

MesazhTitulli: Rregullat e forumit   Sun Apr 12, 2009 10:54 am

Rregullorja nuk do te jete shum e asher edhe nuk do te jete ajo qe nuk mund ti respektoni sepse ka rregulla shum te thjeshta dhe te perkryera qe duhet respektuar nese mendojme te qendrojme se bashku.

1.Emri i perdoruesit nuk duhet te jet fyes.
2.Fyerjet mes veti jane te ndaluara rreptesisht.
3.Ne tema nuk lejohet chit-chta,duhet te fliteni vetem per temen krijuese.
4.Gjithashtu ne firme nuk lejohet te perdorim shprehje ofenduese nepermjet fotove,fjaleve etj.
Kush nuk i respekton keto rregulla automatikisht do te jete i perjashtuar!
Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://ks-forum.albanianforum.net
 
Rregullat e forumit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Ks-forum Centre :: Rregullat e Forumit-
Kërce tek: